Mūsu principi. Jūsu Honda.

Izgatavota ar prieku, lai radītu prieku — tāds ir uzņēmuma Honda izvēlētais moto.

Sapņi ceļā uz īstenošanu

Visas uzņēmumā Honda izgatavotās automašīnas ir pārdomātas līdz pēdējai skrūvītei, lai tās būtu uzticamas un jums piemērotas. Mūsu gars ir inženierija, un problēmu risināšanu uztveram kā izaicinājumu. Tāpēc mēs pārdomājam katru mazāko detaļu; mēs vēlamies, lai tad, kad Honda automašīna ir nonākusi jūsu īpašumā, jūs izbaudītu to pašu prieku, ko izjutām mēs, kad to radījām.

Inženieris, kas pilnveido pasauli, radot izcilus izstrādājumus, ieraksta savu vārdu vēsturē.

Mūsu dibinātājs Soičiro Honda (Soichiro Honda)

Cilvēku radītās tehnoloģijas

Mūsu pieeja ir ļaut ziņkārībai vadīt attīstību un mācīties procesa gaitā — tieši tas virza uz priekšu mūsu tehnoloģijas.

Viedais cilvēkveidīgais robots Asimo simboliski ataino mūsu nepārtraukto progresu, taču mūsu principi ir redzami it visā, ko darām — sākot ar pirmo 1963. gadā izgatavoto Honda automašīnu un beidzot ar četrtaktu kuģu dzinējiem, elektriskajiem zāles pļāvējiem un inteliģentajiem motocikliem.

Pieredze vienā jomā nodrošina jaunas idejas citās jomās, radot tādas inovācijas kā maģiskie sēdekļi, mūsdienīga autovadītāja palīdzības sistēma (ADAS) un dzinēji i-VTEC. Taču tas viss joprojām ir tikai sākums. Mēs nezinām, kas būs nākotnē, taču ar nepacietību vēlamies to uzzināt.

Plašāks apraksts

Ietekme uz apkārtējo vidi mums ir tikpat svarīga kā jaunākās tehnoloģijas.

Tāpēc mēs aktīvi izstrādājam idejas, kuru mērķis ir padarīt pasauli labāku.

Viena no tām ir dzinēja izslēgšanas tukšgaitā sistēma. Tā izslēdz dzinēju, kad esat iestrēdzis satiksmes sastrēgumā vai stāvat pie luksofora, tādējādi ietaupot degvielu. Mūsu novatoriskās tehnoloģijas Earth Dreams projekts ir vēl viena šāda ideja, piešķirot dzinējiem palielinātu veiktspēju un samazinātu izmešu līmeni — un to visu vienlaikus.

Mēs izstrādājam tehnoloģijas, kas ir labvēlīgākas mūsu planētai un ļauj mums baudīt dzīvi vēl vairāk nekā jebkad iepriekš.

Tas sagādā prieku uzņēmumam Honda.

Ar to nekas vēl nebeidzas

Mēs kontrolējam savu ietekmi uz apkārtējo vidi ikvienā procesā. Tas tiek darīts pat mūsu rūpnīcās. Honda rūpnīca Merisvillā izmanto lietus ūdeni, lai nodrošinātu darba procesus, kur vien tas ir iespējams, ietaupot 150 000 tonnas ūdensvada ūdens katru gadu.

Vienmēr ar jums

Mūsu automašīnas ir izgatavotas tā, lai tās būtu uzticamas. Taču mēs nebūtu Honda, ja mēs nepadomātu par visu. Jūsu automašīnai tiek nodrošināta rūpīgi izstrādāta pēcpārdošanas aprūpe, sākot no garantijām un beidzot ar palīdzību uz ceļa jebkurā diennakts laikā.