Drīzumā

Kas tur ir aiz stūra?

Satriecoši jaunumi. Daži nelieli un patīkami pārsteigumi. Un daži ievērojami pārsteigumi. Jaunās un ilgi gaidītās Honda automašīnas ir iemesls patīkamam satraukumam. (Mēs ceram, ka esat ar mieru vēl nedaudz pagaidīt, lai izbrauktu ar tām.)

Vadītājam draudzīga dizeļdegvielas automašīna

Sporta stils ar degvielas patēriņa efektivitāti.

Jaunā Civic 5 durvju automašīna drīzumā būs pieejama ar jaudīgu un atjaunotu 120PS 1.6 i-DTEC dzinēju. Šī automašīna garantē izcilu līdzsvaru starp sportisko veiktspēju un vadītprieku savienojumā ar izcilu ekonomiju un zemu emisiju.

Jaunais 4 durvju Civic

Pārstrādāts 2017. gadam.

Jaunais un pārstrādātais Civic ir īsts skaistuma un izsmalcinātības paraugs. Elegantais eksterjers un stilīgais salons nodrošina nepārspējami izsmalcinātu un ērtu braukšanu.

4 durvju Honda Civic

Civic Type R

Dinastijas turpinājums.

2017. gada Type R straujo raksturu pastiprina muskuļauto stilā ieturētais virsbūves dizains, paplašinātās riteņu arkas un 20 collu vieglmetāla diski ar 245. izmēra riepu profilu. Šo nezvēru aptver virsbūve ar ir uzlabotām aerodinamiskajām īpašībām, mežonīgi nepieradinātu dizainu un raupji matētu alumīnija apdari.

Honda Civic Type R prototype.

Skaidrs skats uz priekšu

Līdz 2025. gadam divas trešdaļas Eiropā pārdoto automašīnu būs aprīkoti ar elektromotoriem.

Mūsu apņemšanās ražot ar kurināmo elementu darbināmas automašīnas, izmantojot Honda globālos izpētes un izstrādes resursus, drīzumā nesīs augļus — tiks ieviests plašs hibrīda un elektrisko automašīnu klāsts Eiropas klientiem.

Trīs ceturtdaļu skats no priekšpuses uz Honda Clarity Fuel Cell ar Honda logotipu.