Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

NSX 2017

PILNĪGS JAUNUMS VISĀS JOMĀS

NSX saķere ar ceļu ir neatkārtojama. Ikkatra šī rūpīgi izstrādātā superauto detaļa padara to lieliski piemērotu gan ikdienas braucieniem, gan sacīkšu trasei.

Automašīnai ir 3,5 litru V6 dzinējs ar turbokompresoru. Katrs dzinējs ir viena no sešiem galvenajiem meistariem roku darbs, kas rūpīgi izstrādāts piecu dienu laikā. Tieši šis cilvēciskums piešķir NSX dzīvību.

Ritināt

NSX logotips

NSX paaudze

Neatkārtojamais sporta hibrīdauto nevainojami apvieno jaudu un vadību.

Alumīnija mākslas darbs

NSX ir nevainojams dizaina un funkcionalitātes apvienojums.

NSX karkass

Alumīnija šasijas, oglekļa šķiedru grīdas paneļu un īpaši izturīga tērauda kombinācija nodrošina vieglumu un izturību.

Šasija ir ļoti izturīga vietās, kur tas nepieciešams, savukārt vietās, kur izturība nav nepieciešama, ir iekļauti tukši posmi, kas padara automašīnu vieglāku. Šis ir pirmais šāda veida automobiļu ražošanas process pasaulē. Tā ir visa NSX būtība.

Automašīna dzīvo un elpo

NSX gaisa plūsmas sistēmā ieplūst gaiss, nodrošinot lielu jaudu un piedziņas sistēmas, bremžu un termisko bloku dzesēšanu. Pēc tam gaiss izplūst caur stratēģiski izvietotām atverēm automašīnas aizmugurē, samazinot gaisa pretestību.

balts NSX, skats no aizmugures

Nevainojama forma. Aerodinamiskās NSX līnijas nodrošina iespaidīgu izskatu uz ceļa, kā arī uzlabo lejupvērsto spēku lielā ātrumā.

SATRIECOŠA JAUDA

Jūs jutīsiet patiesu saikni ar automašīnu.

NSX vadība pagriezienos ir nevainojama; tā vien šķiet, ka automašīnu vadāt ar prātu vien.

Izturīgā šasija, rūpīgi noregulētā piekare, precīzā svara sadale un sportiskā hibrīda pilnpiedziņas sistēma liks jūsu sirdij pukstēt straujāk jau pēc pirmā līkuma uz ceļa.

Sarkans NSX uz ceļa, skats no putna lidojuma

EKSKLUZĪVS SNIEGUMS

Četri viegli iestatāmi braukšanas režīmi palīdz NSX pielāgoties jūsu noskaņojumam.

DINAMIKA UN DAILE

Harmonisks sportiskuma un greznības apvienojums.

Jūsu sirdij straujāk liks pukstēt ne tikai NSX tehniskais sniegums. Arī satriecošais un sportiskais NSX salons, kurā vadītājam ir piešķirta centrālā loma, sagādās daudz patīkamu sajūtu.

sarkans NSX salons