HONDA HIBRĪDA TEHNOLOĢIJA – E:HEV

Nav nepieciešama uzlāde

CR-V ir pašuzlādes hibrīds, tāpēc nav nepieciešams to pieslēgt pie elektrotīkla vai plānot ceļojumu atbilstoši uzlādes stacijām, – tas ražo enerģiju braucot.

Zems emisiju līmenis

Modernā hibrīda tehnoloģija ne tikai samazina izmešu apjomu, bet arī pazemina braukšanas izmaksas, ietaupot degvielu.

Nemanāma braukšanas režīmu pārslēgšana

CR-V inteliģentie braukšanas režīmi automātiski pārslēdzas brauciena laikā, maksimāli palielinot veiktspēju dažādos braukšanas apstākļos.

Degvielas ekonomija

CR-V hibrīds ir ekonomisks SUV. Piemēram, "Elegance" versija ar pilnu degvielas bāku var nobraukt līdz pat 859 km.

STILS UN VEIKTSPĒJA

Iepazīstinām ar Honda CR-V Black Edition – sportisku SUV, kura vadīšana ir ne tikai aizraujoša, bet arī piesaista uzmanību visur, kur ar to braucat. Black Edition ir pieejams Crystal Black Pearl un Platinum White Pearl krāsā.
Honda CR V Hybrid Interior
Dark Definition

INTELIĢENTI BRAUKŠANAS REŽĪMI

Elektriskā piedziņa

Elektriskā piedziņa

Elektriskā piedziņa nodrošina izcili klusu un vienmērīgu braukšanu. Tā konvertē dzinēja radīto enerģiju elektrībā un uzglabā to akumulatorā.

Hibrīda piedziņa

Hibrīda piedziņa

Hibrīda piedziņa ikdienas braukšanai izmanto elektrību un benzīnu, kā arī nodrošina satraucošu paātrinājumu.

Dzinēja piedziņa

Dzinēja piedziņa

Dzinēja piedziņā tiek izmantots benzīns, lai uzturētu lielu ātrumu uz automaģistrālēm.

Bremzēšana

Bremzēšana

Reģeneratīvā bremzēšana izmanto elektrodzinēja radīto enerģiju bremzēšanas laikā, lai uzlādētu akumulatoru.

360 GRĀDU SKATS

Tumšā noteiktība

Melnā hroma apdare un rotājumi izceļ CR-V Black Edition dinamisko formu.

Viss melnā

Melnie koka apdates durvju paneļi un konsoles rotājumi papildina pārējos tumšos salona elementus, piemēram, spīdīgi melnos durvju rokturus, pārnesumu pārslēgu un stūres dekorus.

Dark Definition
All Black

Tumšā māksla

Sportiskie, melnie 18 collu vieglmetāla diski kopā ar melni krāsotiem spoguļiem papildina tā tumšo raksturu.

Grezna āda

CR-V Sport Line komplektācijā pieejami Black Edition ādas sēdekļi, kas papildina Sport Line tumšo stilu un plašo interjeru.

Dark Art
Luxurious Leather

Savienojamība

Saziņas uzturēšana nekad nav bijusi tik vienkārša; ar 7 collu pilnkrāsu skārienekrānu mūsu informācijas un izklaides sistēma sniedz visu nepieciešamo.

Aplūkot

Komforts un ērtības

CR-V ir ārkārtīgi ietilpīgs auto. Atvērto, plašo, mājīgo un komfortablo salona vidi papildina praktisks un ērts lielas ietilpības kravas nodalījums.

Aplūkot

Kvalitāte un dizains

CR-V plašums apvienojumā ar tā izteiksmīgo, sportisko dizainu sniedz patiesu braukšanas prieku Jums un Jūsu pasažieriem.

Iepazīt tuvāk

Honda hibrīda veiktspēja

Honda CR-V e:HEV spēka piedziņa apvieno degvielas patēriņa efektivitāti un zemas CO2 emisijas ar atsaucīgu braukšanas pieredzi.

Aplūkot
IEKĀPIET HIBRĪDĀ

IEKĀPIET HIBRĪDĀ

Vēl viens CR-V sasniegums.

i-MMD (inteliģentā Multi-Mode Drive) tehnoloģija nodrošina nepārspējamu veiktspēju un izcilu efektivitāti. Tā aerodinamiskās līnijas, kas radītas ap pilnīgi jauno šasiju, padara šo 5. paaudzes CR-V par īstu autovadītāja SUV. Salonā jūs izbaudīsiet greznu un izsmalcinātu interjeru, kas aprīkots ar jaunākajām autovadītāja palīgsistēmām un multimediju sistēmām, pārsteidzošu komfortu, plašumu un daudzveidību.

VAIRĀK PAR HIBRĪDU
1
3
Honda CR-V Hybrid

Honda CR-V Hybrid

2,0 litru Atkinsona cikla benzīna dzinējs strādā kopā ar diviem elektromotoriem – viens ir piedziņas motors, otrs ir ģenerators, – un visus tos kontrolē inteliģentā Multi-Mode Drive (i-MMD) sistēma, kas nodrošina 3 braukšanas režīmus: hibrīda, dzinēja un elektriskā piedziņa. Ir pieejamas 2WD un pilnpiedziņas versijas.

SALONA TELPA

SALONA TELPA

Atverot durvis, Jūs ieraudzīsiet absolūtu greznību. Iesēžoties salonā, Jūs uzreiz izbaudīsiet CR-V unikālo plašumu un komfortu. Viss, ko Jūs vēlēsieties, būs klusi un nemanāmi izbaudīt braucienu.

Viss pa rokai

Viss pa rokai

Informācijas ekrānu Jūs varat viegli kontrolēt ar uz stūres uzstādītajām vadības pogām vai ar balss komandām, izvēloties dažādās funkcijas, tostarp: SMS un e-pastu, audiosistēmas informāciju, tālruņa kontaktus un pat viedo automobiļa uzturēšanas informāciju.

IZTEIKSMĪGAS LĪNIJAS

IZTEIKSMĪGAS LĪNIJAS

Braukt ar hibrīdu vēl nekad nav bijis tik labi un skaisti. Piektās paaudzes Honda CR-V piemīt izteiksmīga forma un elegance, kas ir gan stilīga, gan funkcionāla. Šis dizains kontrolē zem virsbūves plūstošo gaisu, uzlabojot degvielas efektivitāti, samazinot gaisa pretestību un trokšņa līmeni. Neskaitot funkcionalitāti, kopējais tēla efekts nozīmē, ka Honda CR-V Hybrid pauž savu klātbūtni, lai kurp tā dotos.

Brīvroku bagāžas nodalījuma durvis

Brīvroku bagāžas nodalījuma durvis

Bagāžnieka elektriski atveramās durvis var ieprogrammēt apstāties Jūsu izvēlētajā augstumā. Ideāli, ja Jums ir steidzami jāatver bagāžas nodalījums stāvvietā vai garāžā ar zemiem griestiem. Kad Jūsu rokas ir aizņemtas, varat to atvērt arī ar vienkāršu kājas mājienu zem aizmugurējā bufera – ērti un viegli.

ATBILSTOŠI LOMAI

Lieciet savam CR-V Hybrid izcelties – tieši tā, kā Jūs to vēlaties. Košs un izteiksmīgs vai tumšs un izsmalcināts, izvēlētā toņa vai metāliskā krāsā – tas būs pamanāms. Izvēlieties krāsu savam jaunajam CR-V Hybrid.
Platinum White Pearl

Platinum White Pearl

Cosmic Blue Metallic

Cosmic Blue Metallic

Rallye Red

Rallye Red

Premium Crystal Red Metallic

Premium Crystal Red Metallic

Modern Steel Metallic

Modern Steel Metallic

Premium Agate Brown

Premium Agate Brown

Lunar Silver Metallic

Lunar Silver Metallic

Crystal Black Pearl

Crystal Black Pearl

APLŪKOJIET HONDA CR-V HYBRID

Šis elegantais, sportiskais SUV ir gatavs braukt, neatkarīgi no tā, kādā virzienā Jūs raugāties.
Sānu skats

Sānu skats

Sportiskās riteņu arkas – ar īsu aizmugurējo pārkari un vieglmetāla diskiem – pastiprina CR-V lepno stāju un raksturu.

Skats no priekšpuses

Skats no priekšpuses

Aktīvā restes aizvēršanas sistēma (Active Shutter Grille) uzlabo aerodinamiku un nodrošina CR-V Hybrid klusumu un komfortu.

Aizmugure

Aizmugure

Aizmugurējais spoilers kontrolē gaisa turbulenci, kas savukārt mazina aerodinamiskās gaisa pretestības koeficientu. Tas nozīmē, ka Jūs neizjūtat skaļumu, kas dažkārt tiek saistīta ar SUV braukšanu.

Plašāks skats

Plašāks skats

"Mīkstas tekstūras apdare ar skaistām šuvēm stiepjas visā salona platumā. Elegance un komforts ir CR-V Hybrid vizītkarte"

Vairāk telpas

Vairāk telpas

Otrā sēdekļu rinda viegli nolokās ar vienu rokas kustību, ļaujot ērti un ātri izveidot līdz 1600 litru bagāžas telpu (maks. ietilpība). Ir apbrīnojami, cik daudz Jūs varat ievietot CR-V Hybrid!

ESIET SAVIENOTI

Honda CONNECT ir multimediju sistēma, kas piedāvā visu, ko mīlat. Piemēram, mūziku un draugus, rokas stiepiena attālumā. Izmantojot Bluetooth® vai USB, Jūs varat piekļūt informācijai un mūzikai savā viedtālrunī. Jūs varat attēlot arī savu viedtālruni– caur Apple CarPlay® vai Android Auto™ – uz 7” skārienekrāna, lai piekļūtu aplikācijām, kuras ļautu veikt zvanus, kā arī saņemt un nosūtīt ziņas.

Vēl vairāk pieslēgumu

Rūpnīcā instalētais AHA™ audio atskaņotājs ar piekļuvi internetam ļauj arī izveidot savienojumu ar iecienītākajām mūzikas radiostacijām, mājas lapām un ziņu pakalpojumiem.

Cr V Hybrid 19

Izmantojot 7” skārienekrānu, viss, kas Jums nepieciešams, lai paliktu savienojumā, ir viegli aizsniedzams.

Cr V Hybrid 21

Lai izvēlētos vienu no skaidri attēlotajām ikonām, atliek tikai uz tām noklikšķināt.

Cr V Hybrid 20

Ar satelītnavigācijas sistēmu jūs vienmēr zināsiet, kur atrodaties un kurp dodaties.

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU

Sēdieties autovadītāja sēdeklī un izbrauciet ar Honda.

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU
LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU

LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU

Uzziniet vairāk par Jūsu jauno CR-V Hybrid.

LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU
APCIEMOJIET MŪS

APCIEMOJIET MŪS

Mēs parādīsim un pastāstīsim Jums visu, ko vēlaties uzzināt.

DĪLERI