Testa brauciens Topbanner Feel Different Banner

Jūtieties savādāk

Padariet jauno Honda CR-V ar e:HEV Hybrid piedziņu par savējo. Izvēloties komplektu vai pievienojot dažus individuālus pieskārienus, Jūs gan redzēsiet, gan sajutīsiet atšķirību.

Aksesuāru komplekti

Vēl vairāk stila un aizsardzības Jums un Jūsu Honda CR-V. Izvēlieties sev piemērotu komplektu un izjūtiet atšķirību.
Black Edition Plus komplekts

Black Edition Plus komplekts

Pievienojiet savam CR-V Black Edition papildu stilu, uzlabojot to ar Black Edition Plus komplektu. Šajā komplektā ietilpst melni sānu kāpšļi, kristālmelns aizmugures durvju spoilers, durvju sliekšņu dekori ar melnu CR-V logotipu, Elegance grīdas paklājiņi ar “Black Edition” logotipu un bagāžas nodalījuma paklājs ar tādu pašu logotipu.

Aero komplekts

Aero komplekts

Šis pilnais komplekts piešķir Jūsu automobilim izsmalcinātāku, dinamiskāku izskatu, pateicoties aksesuāriem virsbūves krāsā. Komplektā ietilpst priekšējo un aizmugures Aero dekori, sānu kāpšļi un aizmugures spoilers.

Stila komplekts

Stila komplekts

Šis pievilcīgais komplekts izcels automobili ar akcentiem virsbūves krāsā gar automobiļa apakšmalu. Tajā ietilpst: priekšgala apakšmalas dekors, aizmugures apakšmalas dekors un sānu apakšmalu dekori virsbūves krāsā.

Premium komplekts

Premium komplekts

Premium komplekts ietver virkni praktisku un stilīgu aksesuāru, kas paredzēti tieši CR-V. Komplektā ietilpst virsbūves sānu moldingi, durvju sliekšņu dekori, Elegance grīdas paklājiņi un priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi.

Kravas komplekts

Kravas komplekts

Ja Jūs bieži pārvadājat bagāžu vai specializētu aprīkojumu, kravas komplekts palīdzēs uzturēt kārtību un nodrošinās drošību. Komplekts ietver: Premium bagāžas nodalījuma organizatoru, sliekšnu aizsargus un dekorus.

Apgaismojuma komplekts

Apgaismojuma komplekts

Šajā pievilcīgajā komplektā izmantota gaismekļu kombinācija, kas Jūsu automobiļa salonam piešķirs mājīgu gaisotni. Komplekts ietver priekšējo kāju apgaismojumu un sliekšņu dekoru apgaismojumu.

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU

Sēdieties autovadītāja sēdeklī un izbrauciet ar Honda.

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU
LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU

LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU

Uzziniet vairāk par Jūsu jauno CR-V Hybrid.

LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU
APCIEMOJIET MŪS

APCIEMOJIET MŪS

Mēs parādīsim un pastāstīsim Jums visu, ko vēlaties uzzināt.

DĪLERI