Topbanner 16

CEĻŠ UZ IZCILĪBU

Mēs izmantojām savu divdesmit gadu pieredzi hibrīdu izstrādāšanā, lai radītu mūsu pilnīgi jauno CR-V Hybrid.
TIEŠS SAVIENOJUMS

TIEŠS SAVIENOJUMS

CR-V Hybrid izvēlas optimālāko režīmu, lai vienmēr nodrošinātu atsaucīgu un efektīvu braukšanu. Tam ir Atkinsona cikla 2,0 litru benzīna dzinējs un divi elektromotori – viens elektriskās piedziņas motors un otrs ģenerators –, kas ļauj izmantot benzīna, elektrisko un hibrīda braukšanas režīmus. CR-V tradicionālās transmisijas vietā ir aprīkots ar vienu fiksētā pārnesuma attiecību, kas autovadītājam sniedz vienmērīgu jaudas plūsmu un pārliecību – tas ir hibrīds, kuru Jūs varat sajust.

TAS DOMĀ PATS

TAS DOMĀ PATS

Inteliģentā Multi-Mode Drive sistēma vienmēr rūpējas par augstu veiktspēju un efektivitāti. i-MMD tehnoloģija gādā par to, lai automobilis savu enerģiju izmantotu visefektīvākajā veidā. Tas nozīmē, ka CR-V Hybrid nemanāmi pārslēdzas starp trīs jaudas režīmiem: elektrisko piedziņu, hibrīda piedziņu un benzīna dzinēja piedziņu. Uzsākot braukšanu ar elektrisko piedziņu, automobilis atskaņo akustisku brīdinājumu – tas ir tik kluss – un noteiktos braukšanas apstākļos, pēc Jūsu izvēles varat manuāli pagarināt elektriskās piedziņas darbības periodu, piespiežot EV režīma pogu. Ja vēlaties dinamiskākas sajūtas un aizraujošāku brauciena pieredzi, to sniegs Sport režīms.

Cr V Hybrid Tech 4

2,0 litru Atkinsona cikla benzīna dzinējs strādā kopā ar diviem elektromotoriem – viens ir piedziņas motors, otrs ir ģenerators, – un tos kontrolē inteliģentā Multi-Mode Drive (i-MMD) sistēma.

TRĪS REŽĪMU EFEKTIVITĀTE

CR-V nemanāmi izvēlas piemērotāko braukšanas režīmu.
CR-V elektriskajā režīmā

CR-V elektriskajā režīmā

Šajā režīmā jūs braucat ar 100% vienmērīgo un kluso elektrisko jaudu, piemēram, brīžos, kad jāuzsāk braukšana krustojumā.

CR-V hibrīda režīmā

CR-V hibrīda režīmā

Hibrīda režīmā apvienojas benzīna dzinējs un elektromotors, nodrošinot optimālu jaudu un degvielas ekonomiju, piemēram, veicot paātrinājumu brauciena laikā.

CR-V benzīna dzinēja režīmā

CR-V benzīna dzinēja režīmā

Dzinēja režīms tiek izmantots braucot ilgstoši lielākā ātrumā, kad brauciena jaudu nodrošina tikai benzīna dzinējs.

BEZRŪPĪGA BRAUKŠANA

BEZRŪPĪGA BRAUKŠANA

Izbaudiet braucienu un ļaujiet Honda CR-V izvēlēties visdinamiskāko un efektīvāko veidu, kā aizvest Jūs līdz galamērķim.

Tā ir inovatīva sistēma, kas ļauj benzīna dzinējam strādāt optimālākajā jaudas diapazonā tik bieži, cik vien iespējams. Apvienojumā ar ECON režīmu rezultāts ir ārkārtīgi degvielas efektīvs automobilis.

Režīmu var izvēlēties ar transmisijas pogu uz konsoles.

21

Noteiktos brīžos CR-V izmantos visus trīs motorus, lai sasniegtu vislabāko veiktspēju – trīskāršu jaudu – vienlaikus saglabājot degvielu visvairāk ekonomējošu braucienu.

DROŠĪBAS STANDARTI

Honda SENSING ir mūsdienīgu funkciju komplekts, kura mērķis ir Jūsu un Jūsu pasažieru drošība.

Sadursmes spēku mazinoša bremžu sistēma (Collision Mitigation Brake System)

Ja pastāv sadursmes iespēja ar automobili vai gājēju, šī sistēma Jūs brīdinās par briesmām, kā arī samazinās ātrumu, lai palīdzētu mazināt jebkādas sadursmes iespējamību.

Brīdinājums par joslas šķērsošanu (Lane Departure Warning)

Ja automobilis novirzās no savas braukšanas joslas, nerādot pagriezienu, tad mirgos un atskanēs brīdinājuma signāli, tādējādi pievēršot Jūsu uzmanību.

Nobraukšanas riska mazināšanas funkcija (Road Departure Mitigation)

Pie vējstikla uzstādītā kamera konstatē automobiļa nobraukšanu no ceļa un izmanto elektrisko stūres pastiprinātāju, lai maigi koriģētu stūrēšanu un palīdzētu noturēt automobili savā braukšanas joslā. Noteiktos apstākļos tā var izmantot arī bremzes.

22Rigtig
23

Joslas saglabāšanas palīgsistēma (Lane Keeping Assist System)

Tā palīdz noturēt automobili savas braukšanas joslas vidū, gādājot par mazāku stresu brauciena laikā un samazinot nepieciešamību pēc stūres korekcijas darbībām, lai brauciens pa šoseju sagādātu mazāku piepūli.

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma (Traffic Sign Recognition)

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma nolasa ceļa zīmes un attēlo šo informāciju vizuāli uz ekrāna. Vienlaikus iespējams attēlot divas ceļa zīmes.

Inteliģentais ātruma ierobežotājs (Intelligent Speed Limiter)

Atjautīgi apvieno esošo adaptīvā ātruma ierobežotāja funkcijas ar ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, lai automātiski iestatītu tādu ātruma ierobežojumu, kas konstatēts, nolasot ceļa zīmes.

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (Intelligent Adaptive Cruise Control)

Šī funkcija konstatē, ja automobilis no blakus joslas vēlas iebraukt priekšā JŪsu joslā un laicīgi noregulē Jūsu automobiļa ātrumu. Tā palīdz arī ievērot attālumu starp Jums un priekšā braucošo automobili, lai Jums nebūtu manuāli jāmaina savs ātrums.

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU

Sēdieties autovadītāja sēdeklī un izbrauciet ar Honda.

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU
LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU

LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU

Uzziniet vairāk par Jūsu jauno CR-V Hybrid.

LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU
APCIEMOJIET MŪS

APCIEMOJIET MŪS

Mēs parādīsim un pastāstīsim Jums visu, ko vēlaties uzzināt.

DĪLERI