3100X1330 Honda E Hero Not A Prototype Large

Jaunais Honda e

TAS NAV PROTOTIPS

TĪRA ELEKTRISKĀ JAUDA

TĪRA ELEKTRISKĀ JAUDA

Honda e apvieno braukšanu bez emisijām ar aizraujošu veiktspēju. Šis sportiskais elektriskais automobilis ir atsaucīgs, izveicīgs un ārkārtīgi manevrētspējīgs, padarot braukšanu pilsētā par tīro baudu.

IZPĒTIET VEIKTSPĒJU
RADĪTS JUMS

RADĪTS JUMS

Plašs, gaišs un ērts, Honda e radīts, lai atšķirtos no jebkā, ko Jūs esat pieredzējuši agrāk, atklājot automobiļu dizainu jaunā līmenī.

IZPĒTIET DIZAINU

Pieņemt sīkdatnes

FUTŪRISTISKAS TEHNOLOĢIJAS

Honda e ir daudz inovatīvu funkciju, piemēram, mūsu Honda Parking Pilot un Sānu kameru spoguļu sistēma, kas palīdz Jums pārvietoties pilsētā.

JAUDA UN VEIKTSPĒJA

Aizmugurējiem riteņiem piedziņu nodrošina jaudīgs elektromotors vēl labākai braukšanas sajūtai. Honda e paātrinās un palēninās, izmantojot reģeneratīvo bremzēšanu, turklāt, šo un citus procesus kontrolē Single Pedal Contol funkcija.

ELEKTRISKĀ PIEREDZE

Honda e – mūsu pirmais speciālais, pilnībā elektriskais automobilis – apvieno stabilitāti un vadāmību ar ātru uzlādi, kā arī unikālu akumulatora sistēmu ar ūdens dzesēšanu, lai optimizētu nobraucamo attālumu gan augstā, gan zemā temperatūrā.

MINIMĀLISMA DIZAINS

MINIMĀLISMA DIZAINS

Aktuālākās tehnoloģiskās inovācijas apvienotas vienā vienkāršā un plūstošā dizainā. Honda e ir izcils piemērs, kā lieku funkciju un elementu noņemšana palīdz fokusēties uz galveno, īpaši auto mobilitātes jomā.

TAM PIEMĪT ENERĢIJA

Kur satiekas tehnoloģijas un braukšanas prieks.

CILVĒCISKAIS FAKTORS

Honda e ir modelis, kurš atspoguļo ražotāja visjaunākos sasniegumus inženiertehnoloģiju jomā un balstīs uz HONDA filozofiju, kuras centrā ir cilvēks, – automobilis nemanāmi savienojas ar ikvienu vadītāju, pateicoties modernām un inteliģentām tehnoloģijām.
Palieciet savienoti

Palieciet savienoti

Mūsu dzīvesveids strauji mainās, mums kļūstot aizvien savienotākiem ar jaunākajām tehnoloģijām. Ar moderno funkciju palīdzību Honda e atrodas nevainojamā saiknē ar Jūsu dzīvesveidu.

SAVIĻŅOJOŠAS LĪNIJAS

Tīrs un vienkāršs dizains. Minimālisms uzlabo ne tikai automobiļa ārējo izskatu, bet arī tā efektivitāti. Šī elegantā, modernā dizaina kombinācija ar modernajām tehnoloģijām patiesi liek Honda e izcelties no pūļa.

PAREIZAIS SAVIENOJUMS

Pārejot uz elektrisko automobili, pārliecinieties, ka Jūsu Honda e tiek uzlādēts ar oriģinālo Honda Power Charger lādētāju.
1440X810 Honda E Charger
1440X810 Mqdefault(2)

Honda Power Charger nodrošina Jūsu Honda e ātru un uzticamu uzlādi, tostarp automātisku uzlādes funkciju strāvas padeves pārtraukuma gadījumā. Tas ir aprīkots ar identifikācijas sistēmu, tāpēc Jūs varat izlemt, kurš to varēs izmantot.

Uz tikšanos!

Uz tikšanos!

Sazināties