1963 HONDA E PLATFORM IMAGES SHOT 03 STATIC NIGHT Rev C

PLŪSTOŠS, ELEGANTS UN MODERNS

Jaunais Honda e
PERFEKTA FORMA

PERFEKTA FORMA

Mēs radījām Honda e, cenšoties apšaubīt un pilnveidot katru niansi: vai varētu būt atšķirīgi priekšējie un aizmugurējie lukturi? Kur novietosim pagrieziena rādītājus? Kā mēs uzlabosim aerodinamiku? Šis unikālais automobilis ir visu šo atbilžu rezultāts – nevainojams dizains. Ar Honda e braukt ir patiess prieks, un tas pievērš arī uzmanību ar savu izskatu – mūsdienu vērtību un nākotnes auto vadīšanas apvienojums.

VISS KĀ VIENS VESELS

VISS KĀ VIENS VESELS

Integrācija ir pilnīga dizaina noslēpums.

Priekšējie lukturi, radars, vairāku skatu kamera – viss ir apkopots vienā panelī. Arī aizmugurē visi šie elementi ir apvienoti – viss izskatās vienots. 17” vieglmetāla diskiem ir īpaša dizaina uzlikas, lai neuzkrātos bremžu putekļi un Jūsu Honda e vienmēr un ilgāk izskatītos tīrāka.

DODIETIES IZBAUDĪT PLAŠUMUS

DODIETIES IZBAUDĪT PLAŠUMUS

Pilsēta ir pārblīvēta un sastrēgumiem pilna, Honda e ir absolūts pretstats. Iekāpiet plašajā Honda e salonā, un Jūs acumirklī būsiet izolēti no grūstīšanās un burzmas. Tā ir rāma un mierīga vide – kā atpūtas zāle – ar vieglu un gaisīgu interjera dizainu.

Ceļojums telpā

Ceļojums telpā

Tā kā nav centrālās konsoles, salons šķiet vēl plašāks. Iekārtojoties ērtajos sēdekļos un aplūkojot plašo pilnekrāna mērinstrumentu paneli, brauciens patiesi šķiet kā rāms ceļojums telpā.

Pasažieru komforts

Pasažieru komforts

Honda e ir šķietami plašs salons, kas piemērots ikviena vajadzībām. Aizmugures sēdekļu zona Jūsu pasažieriem nodrošina plašu telpu kājām un ir viena no plašākajām mazo automobiļu kategorijā.

DZĪVO KRĀSAINU DZĪVI

Rāma un vēsa, tumša un kaislīga vai spilgta un sportiska?

Izvēlieties savam Honda e krāsu, kas piestāv Jums un Jūsu dzīvesstilam.

Modern Steel Metallic

Modern Steel Metallic

Charge Yellow

Charge Yellow

Crystal Blue Metallic

Crystal Blue Metallic

Platinum White Pearl

Platinum White Pearl

Crystal Black Pearl

Crystal Black Pearl

APMEKLĒJIET DĪLERI

APMEKLĒJIET DĪLERI

Uz tikšanos!

ATRAST DĪLERI