3100X1330 Top

BRAUCIET SAVĀ STILĀ

Uzlabojiet sava HR-V enerģijas līmeni ar Honda oriģinālajiem aksesuāriem. Izvēlieties eksterjera vai interjera aksesuāru pakotnes, papildiniet izskatu ar sportiska stila diskiem vai, ja vēlaties neuzkrītošas pārmaiņas, izvēlieties vairākus individuālus elementus, lai īpaši personalizētu savu automobili.
ESIT SPORTISKI

ESIT SPORTISKI

Sporta pakotne piešķirs Jūsu automobilim izteikti azartisku izskatu, pateicoties virsbūves krāsas un hroma aksesuāru kombinācijai. Komplektā ietilpst: priekšējais sporta buferis, priekšējā reste, aizmugurējā Sport pakotnes uzlika, sānu apakšējā uzlika un bagāžas nodalījuma spoilera pagarinājums. Attēlā norādīti HR1812 vieglmetāla diski; nopērkami arī atsevišķi.

EKSTERJERA AKSESUĀRU PAKOTNE

Uzlabojiet stilu un aizsardzību, vienlaikus izceļot HR-V elegantās līnijas, izvēloties pakotni, kas ir vispiemērotākā jūsu dzīvesveidam.
Obscura Black pakotne

Obscura Black pakotne

Piešķiriet savam HR-V sportisku raksturu, apvienojot Berlina Black un virsbūves krāsas piederumus. Šajā komplektā ietilpst: priekšējā reste, priekšējā apakšējā uzlika, aizmugurējā apakšējā uzlika, sānu spoguļu uzlikas un bagāžas nodalījuma spoilera pagarinājums. Attēlā norādīti HR1811 vieglmetāla diski. Nopērkami arī atsevišķi.

Ilmenite Titanium eksterjera pakotne

Ilmenite Titanium eksterjera pakotne

Uzlabojiet sava HR-V augstākās klases izskatu ar Ilmenite Titanium pakotni. Šajā komplektā ietilpst: bagāžas nodalījuma dekors, miglas lukturu dekors un sānu spoguļu uzlikas. Attēlā norādīti HR1813 vieglmetāla diski. Nopērkami arī atsevišķi. Var apvienot arī vienā pakotnē kopā ar Ilmenite Titatnium salona pakotni.

INTERJERA AKSESUĀRU PAKOTNES

Izvēlieties interjera pakotni, kas izceļ Honda HR-V enerģisko raksturu.
Ilmenite Titanium salona pakotne

Ilmenite Titanium salona pakotne

Uzlabojiet sava HR-V vispārējo augstākās klases raksturu ar Ilmenite Titanium pakotni. Šajā komplektā ietilpst: stūres dekors, pārnesumkārbas dekors un durvju slēdžu paneļu komplekts. Var apvienot arī vienā pakotnē kopā ar Ilmenite Titanium ārējo pakotni.

Bagāžas nodalījuma pakotne

Bagāžas nodalījuma pakotne

Ja Jūs bieži pārvadājat bagāžu vai specializētu aprīkojumu, bagāžas nodalījuma aksesuāri palīdzēs uzturēt kārtību un garantēs drošību. Pakotnē ietilpst: bagāžas nodalījuma ieliktnis ar atdalītājiem, bagāžas nodalījuma apgaismojums un bagāžas nodalījuma sliekšņa dekors.

Apgaismojuma pakotne

Apgaismojuma pakotne

Apgaismojuma pakotnē ir izmantota apgaismojuma elementi, kas Jūsu automobiļa salonam piešķirs mājīgu gaisotni. Šajā pakotnē ietilpst iekāpšanas apgaismojums priekšā un izgaismoti sliekšņa dekori.

Izskatās labi

Papildiniet jau izvēlētos aksesuārus un izceliet vēl vairāk savu individualitāti ar sportiskajiem 18” vieglmetāla diskiem.
18” VIEGLMETĀLA DISKI HR1811

18” VIEGLMETĀLA DISKI HR1811

Gunpowder Black apdare ar spīdīgu, caurspīdīgu pārklājumu.

18” VIEGLMETĀLA DISKI HR1812

18” VIEGLMETĀLA DISKI HR1812

Rombveida A tipa diski ar Gunpowder Black apdari un spīdīgu, caurspīdīgu pārklājumu.

EKSTERJERA INDIVIDUĀLIE AKSESUĀRI

Izvēlieties mūsu individuālos aksesuārus, lai papildinātu HONDA HR-V ar savu personīgo pieskārienu un piešķirtu īpašu tēlu.
Priekšējā reste

Priekšējā reste

Izmainiet HR-V priekšējo izskatu, standarta priekšējo resti virsbūves krāsā nomainot pret Berlina Black apdares resti. Style aprīkojuma līmenī pieejama arī ar Style emblēmu.

Bagāžas nodalījuma spoilera pagarinājums

Bagāžas nodalījuma spoilera pagarinājums

Ja vēlaties īpaši sportisku efektu, tad šis Honda oriģinālais spoilera pagarinājums Berlina Black krāsā ir tas, kas Jums ir vajadzīgs. Tikai visaugstākās kvalitātes aksesuāri ir izgājušas Honda testus un atbilst ražotāja augstākajām prasībām. Honda oriģinālais spoileris ir īpaši radīts, lai papildinātu standarta bagāžas nodalījuma spoileri.

Virsbūves sānu apdare

Virsbūves sānu apdare

Nav nekā kaitinošāka par virsbūves skrāpējumu vai bukti. Virsbūves sānu apdares elementi ir izgatavoti no mīksta triecienizturīga materiāla, kas nodrošina automašīnas sānu aizsardzību un tajā pat laikā lieliski papildina izskatu.

Jumta bagāžnieks

Jumta bagāžnieks

Palieliniet automašīnas bagāžas ietilpību ar drošu jumta bagāžnieku. Ietilpst 4 slēdzenes. Maksimālais bagāžas svars: 40 kg vai ne vairāk kā viens velosipēds.

Šķērsstieņi

Šķērsstieņi

Šie šķērsstieņi ir aprīkoti ar zādzības novēršanas slēdzenēm un atbilst stingrām drošības prasībām. Maksimālā bagāžas ietilpībā ir 45 kg vai ne vairāk kā divi velosipēdi.

Thule jumta bagāžnieks

Thule jumta bagāžnieks

Motion M tips, melns. Šīs izturīgais, ūdensnecaurlaidīgais Thule bagāžnieks ar Honda sertifikāciju sniedz papildu 410 litrus bagāžai. Tam ir Power-Click sistēma ērtai uzstādīšanai, zādzības novēršanas slēdzenes un divpusēja atvēršana. Tā izmērs ir 175 cm (garums), 86 cm (platums) un 46 cm (augstums).

Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi

Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi

Pasargājiet automašīnu pret dubļiem un akmeņiem ar šiem neuzkrītošajiem dubļu sargiem. Tie ir lieliski ilgtermiņa aizsardzības elementi. Komplektā ietilpst 4 gabali.

INTERJERA INDIVIDUĀLIE PIEDERUMI

Izvēlieties mūsu īpaši izmeklētos interjera aksesuārus, lai pievienotu personalizētu izskatu un individualizētu savu automobili.
Bagāžas nodalījuma sliekšņa uzlika

Bagāžas nodalījuma sliekšņa uzlika

Šis praktiskais un stilīgais bagāžas nodalījuma aksesuārus to no skrāpējumiem un buktēm. Tas nevainojami der bagāžas nodalījuma ārējam veidolam, turklāt tam ir glīta, pulēta nerūsējošā tērauda apdare.

Durvju sliekšņu uzlikas

Durvju sliekšņu uzlikas

Durvju sliekšņu uzlikas piešķirs Jūsu automobilim elegantu izskatu, vienlaikus pasargās tos pret nospiedumiem un skrāpējumiem. Tie ir izgatavoti no pulēta nerūsējošā tērauda, kuros iegravēts HR-V logotips. Komplektā ietilpst: sliekšņu uzlikas priekšējām un aizmugurējām durvīm.

Bagāžas nodalījuma paklājiņš

Bagāžas nodalījuma paklājiņš

Šis ūdensizturīgais, neslīdošais bagāžas nodalījuma paklājiņš precīzi atbilst Jūsu automobiļa bagāžas nodalījuma formai un pasargās to no netīrumiem un skrāpējumiem. Tam ir paceltas malas un HR-V logotips.

Suņu aizsargtīkls

Suņu aizsargtīkls

Suņu aizsargtīkls pasargā mājdzīvniekus, atdalot aizmugurējo pasažieru zonu no bagāžas nodalījuma. Tas lieliski iekļaujas starp aizmugurējā sēdekļa atzveltni un salona jumtu. Tas ir obligāts aksesuārs tiem, kuriem ir mājdzīvnieki.

Iekāpšanas apgaismojums priekšā

Iekāpšanas apgaismojums priekšā

Atslēdzot vai atverot durvis, tiek izgaismots priekšējā salona kāju telpa. Apgaismojum rada patīkamu un vēsu atmosfēru automobiļa salonā.

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU

REZERVĒT TESTA BRAUCIENU
ATRODIET BROŠŪRU

ATRODIET BROŠŪRU

BROŠŪRAS
APMEKLĒJIET DĪLERI

APMEKLĒJIET DĪLERI

ATRAST DĪLERI