Topbanner Honda Jazz Hybrid Performance Hero Copy

ENERĢISKS UN ATSAUCĪGS

DEGVIELAS EKONOMIJA 3,75–4,0 l/100 km CO2 EMISIJAS 102–110 (g/km)

Kāpiet iekšā, piespiediet pogu un brauciet!

Jazz nemanāmi pārslēdzas starp trīs braukšanas režīmiem – EV Drive (elektrisks), Hybrid Drive (hibrīds) un Engine Drive (dzinējs) – atbilstoši braukšanas apstākļiem, nodrošinot augstu veiktspēju visefektīvākajā veidā.
e:HEV tehnoloģija

e:HEV tehnoloģija

Mūsu nākamās paaudzes e:HEV hibrīda tehnoloģija nodrošina dinamisku, elektrificētu braukšanas pieredzi, dāvājot jaunajam Jazz augstu veiktspēju un ekonomiju apvienojumā ar zemām emisijām. Šī modernā tehnoloģija padara jauno Jazz vēl piemērotāku mūsdienu braukšanas videi.

EV Drive

EV Drive

Elektriskajā braukšanas režīmā Jūs 100% braucat ar vienmērīgu un klusu elektrojaudu. Šis režīms parasti tiek izmantots, lai uzsāktu braukšanu no vietas vai vienmērīgi brauktu nelielā ātrumā.

Engine Drive

Engine Drive

Dzinēja režīms tiek izmantots, braucot ilgstoši lielā ātrumā, kad brauciena jaudu visefektīvākajā veidā nodrošina tikai benzīna dzinējs.

Hybrid Drive

Hybrid Drive

Hibrīda režīmā apvienojas benzīna dzinējs un elektromotors, nodrošinot optimālu jaudu un degvielas ekonomiju, piemēram, veicot paātrinājumu brauciena laikā vai apdzenot.

DIVI VIENĀ

DIVI VIENĀ

Tā pati hibrīdsistēma, bet ar dažādiem raksturiem. Pateicoties tiešās piedziņas vienmērīgai un nepārtrauktai darbībai, katrs brauciens ir patiesi patīkams. Automašīna pat atdarina pārnesumu pārslēgšanas skaņu, lai jūs varētu sajust pārnesumu pārslēgšanu.

UZLABOTA DROŠĪBA

UZLABOTA DROŠĪBA

Ietverot mūsu jaunāko Honda SENSING moderno autovadītāja palīgsistēmu klāstu, jaunais Jazz parūpēsies, lai Jūs un Jūsu pasažieri būtu vienmēr drošībā.

Bremzēšanas sistēma sadursmes samazināšanai

Ja pastāv sadursmes iespēja ar automobili vai gājēju, šī sistēma jūs brīdinās, kā arī vienlaikus samazinās ātrumu, lai palīdzētu mazināt jebkādas sadursmes iespējamību. Mēs esam uzlabojuši sistēmu ar nakts redzamību, lai pamanītu gājējus un riteņbraucējus arī tad, ja nav ielas apgaismojuma, un tā pat iedarbina bremzes, ja ceļu aizšķērso pretī braucoša vai priekšā izbraucoša automašīna.

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas

Ja automobilis izbrauks no savas joslas un Jūs nebūsiet ieslēdzis pagrieziena rādītāju, mirgos un atskanēs brīdinājumi, lai pievērstu Jūsu uzmanību joslu novirzes novēršanai.

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma nolasa ceļa zīmes un attēlo šo informāciju vizuāli uz ekrāna.

Joslas saglabāšanas palīgsistēma

Joslas saglabāšanas palīgsistēma gādā par mazāku stresu braukšanas laikā, jo sevišķi uz šosejas, jo notur automobili joslas centrā. Tā tiek atslēgta uz brīdi, kad ieslēgts pagrieziena rādītājs.

Inteliģentais ātruma ierobežotājs

Inteliģentais ātruma ierobežotājs automātiski kontrolē Jūsu automobiļa ātrumu atbilstoši iestatītajam vai ātrumu ierobežojošajām ceļa zīmēm.

Adaptīvā kruīza kontrole ar sekošanas funkciju, braucot nelielā ātrumā

Adaptīvā kruīza kontrole uztur drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ja blakus joslā braucošs automobilis vēlas pārkārtoties Jums priekšā, Jūsu Honda to prognozē un automātiski pielāgo ātrumu – atjaunojot iestatīto ātrumu tikai tad, kad bīstamā situācija ir beigusies. Sekošanas funkcija nelielā ātrumā konstatēs, ja priekšā braucošais automobilis apstāsies, un automātiski samazinās ātrumu, ja netiks nospiestas bremzes.

Automātiskās tālās gaismas

Automātisko tālo gaismu funkcija konstatē priekšā un pretī braucošus automobiļus un automātiski pārslēdz tālās un tuvās gaismas.

APMEKLĒJIET DĪLERI

APMEKLĒJIET DĪLERI

Uz tikšanos!

ATRAST DĪLERI