e:Ny1 Drīzumā

e:Ny1 Drīzumā

24Ym Eny1 Kv Resized

Honda e:Ny1

Iepazīstinām ar Honda pirmo elektrisko SUV. Drosmīgs eksterjers ar plūdenām līijām apvienojumā ar mūsdienīgu piedziņas sistēmu, kuru papildina augstas kvalitātes salona intejers. e:Ny1 ir jaunās paaudzes bezizmešu automobilis.

Nulle izmešu. Neierobežoti piedzīvojumi.

Electric Engine

Jaudīgs elektriskais dzinējs ar 204 ZS jaudu un 310 Nm griezes momentu, kas ar vienu uzlādi sasniedz līdz 412 km*.

* e:Ny1 WLTP dati.

Fuel

e:Ny1 apvieno braukšanu bez izmešiem un aizraujošu veiktspēju.

Honda CONNECT (1)

15,1" multimediju sistēma ar Android Auto un Apple CarPlay.

Charge

Uzlāde līdz 80% aptuveni 45 minūtēs.*

 

* Uzlādes laiks aprēķināts no 10%–80%, izmantojot 100 kW lādētāju.

 

24Ym Eny1 Villa Model Resized

Bezizmešu dzīvesstils.

Esam izstrādājuši šo elektrisko SUV, domājot par nākamo paaudzi. Braukšanas attālums ar vienu uzlādi var sasniegt līdz 412 km. Papildus braukšanas laikā dzinēju ir iespējams uzlādēt līdz 100 km lielam braukšanas attālumam tikai 11 minūtēs.* Ir pieejami divi savienotāji uzlādei mājās un sabiedriskās vietās. * Izmantojot 100 kW lādētāju.
24Ym Eny1 Platform View Model Resized

Vieds un stilīgs gan no iekšpuses, gan no ārpuses

e:Ny1 ir kupejas stila dizains ar vienkāršām, minimālām līnijām un ievelkamu vāku priekšpusē, kas nemanāmi noslēps uzlādes pieslēgvietu. Aizmugurējie durvju rokturi ir paslēpti auto virsbūvē, savukārt aizmugurējie gaismas lukturi sniedzas pa visa auto aizmuguri. Iekāpjot automobilī, panorāmas stikla jumts rada reālistisku sajūtu, it kā Jūs atrastos ārpusē.

Aplūkojiet e:Ny1 tuvāk

24Ym Eny1 Interior 1 Resized

Tehnoloģijas, kas darbojas priekš Jums.

Salonā atrodas 15,1" multimediju sistēma, kas nodrošina piekļuvi Honda CONNECT, enerģijas un uzlādes informācijai, kā arī klimata kontrolei. Turklāt arī 10,2" vadītāja displejs parāda visu nepieciešamo informāciju, ko nepieciešamības gadījumā varat pielāgot. Jūs varat uzlādēt savu ierīci arī bezvadu režīmā vai izmantojot USB pieslēgvietas, kā arī lietot Apple CarPlay vai Android Auto, lai klausītos savu iecienītāko mūziku.
436178 E Ny1 The Next All Electric Vehicle From Honda Combines Comfort Performance Resized

Drošība visai ģimenei

Pateicoties jaunākajai Honda SENSING drošības tehnoloģijai, Jūs varēsiet piekļūt uzlabotām drošības funkcijām, kas izmanto radaru, sensoru un kameru apvienojumu, lai palīdzētu Jums braukšanas laikā. Turklāt mūsu vairākskatu kameru sistēma palīdzēs Jums labāk orientēties, piemēram, braucot pa šaurām vietām. Turpretī ar Honda Parking Pilot* Jūs varat novietot savu e:Ny1, tikai pieskaroties vienai pogai. * Pieejams tikai aprīkojuma līmenī Advance.
436166 E Ny1 The Next All Electric Vehicle From Honda Combines Comfort Performance Resized

Drīzumā