3100X1330 D1

HONDA PASAULE SAPŅU STARTS

"JA NESAPŅOSI, NEKO NESASNIEGSI"

"JA NESAPŅOSI, NEKO NESASNIEGSI"

Soičiro Hondu vilināja panākumi. Viņš vienmēr tiecās uz pilnību, vienmēr virzījās uz priekšu, radīja idejas un pārbaudīja tās. Viņa sapnis palīdzēt cilvēkiem uzlabot viņu dzīves bija pamatā it visam, ko viņš radīja.

Lasīt vairāk
MIRKĻI, KAS IEGĀJA VĒSTURĒ

MIRKĻI, KAS IEGĀJA VĒSTURĒ

Kā cilvēks ar lieliem sapņiem un ambīcijām, Soičiro neaprobežojās ar Japānu un paplašināja darbību arī Eiropā, uzbūvējot un 1963. gadā atklājot rūpnīcu Beļģijā. Tas bija viens no pirmajiem viņa soļiem, kā savas idejas un produktus nodot cilvēkiem visā pasaulē.

IZPĒTIET MŪSU VĒSTURI
SACENŠAMIES AR LEĢENDĀM

SACENŠAMIES AR LEĢENDĀM

1964. gadā mēs ar pašbūvētu F1 automobili piedalījāmies Vācijas Lielās balvas izcīņā. Kopš šā vēsturiskā brīža mēs aizsākām neticamu sadarbību, kuras gaitā dzima daudz jaunu ideju un piedalījās tādi leģendāri autovadītāji kā Sertīss (Surtees), Brebems (Brabham) un vēlāk – zelta laikmeta laikā – Prosts (Prost), Senna (Senna), Pikē (Piquet) un Mensels (Mansell).

MŪSU SACĪKŠU STĀSTS
SAPŅI, NEVIS TERMIŅI

SAPŅI, NEVIS TERMIŅI

Sākumā S2000 nebija tāds, kādu to vēlējās mūsu galvenais inženieris Šigeru Uehara (Shigeru Uehara). Atdodot atslēgas, viņš vaicāja: “Vai tas ir labākais, uz ko jūs esat spējīgi?” Viņš nebija apmierināts… taču pēc gada bija.

Lasīt vairāk