Civic Hybrid

Civic Hybrid

3100X1330 Honda Civic Hybrid 01 16X9 37488

Pilnīgi jaunais Civic e:HEV - autovadītāju hibrīds

Pilnīgi jaunais Civic e: HEV, kas tirdzniecībā Latvijā gaidāms 2022. gada beigās, ir sportisks, pašuzlādes hibrīda hečbeks, kas papildina leģendāro Civic dinamiku, dizainu un tehnoloģijas ar vēl neredzētu elektrisko jaudu.

1440X810 Honda Civic Hybrid 02 16X9 37999

Izjūtiet e: HEV atšķirību

e:HEV hibrīda piedziņa ir ideāla veiktspējas un efektivitātes kombinācija, kas nevainojami pārslēdzas starp režīmiem, lai nodrošinātu izcilu braukšanu. Atklājiet tā tūlītējo elektrisko paātrinājumu un vienmērīgo, izsmalcināto hibrīda jaudu. e:HEV hibrīda tehnoloģija padara jauno Civic par īstu autovadītāja auto."
1440X810 Honda Civic Hybrid 03 16X9 37876

Tīrs un mūsdienīgs dizains

Pilnīgi jaunais Civic piesaista ar izteikti plūdenu un sportisku siluetu. Tā mērķtiecīgais izskats un nepārtrauktās līnijas rada tīru, dinamisku stilu. Tādas detaļas kā 18 collu vieglmetāla diski un sportiskais izskats papildina tā pievilcīgo izskatu.
Pievilcīgs braukšanai

Pievilcīgs braukšanai

Pilnīgi jaunais Civic sniedz vadītājam pārliecību, pateicoties tā drošajai vadāmībai un stabilajai braukšanai pagriezienos, kamēr pasažieri izbauda tā kluso un komfortablo braukšanu.

Premium klases interjera dizains

Premium klases interjera dizains

Civic nodrošina izcilu ceļa pārredzamību un premium interjera salona sajūtu. Tīrs un mūsdienīgs eksterjers, komfortabli sēdekļi un skaidri un intuitīvi izvietotas vadības ierīces nodrošina ērtu un drošu braukšanu.

Saglabājiet savienojumu ar savu pasauli

Saglabājiet savienojumu ar savu pasauli

Honda CONNECTmultimediju sistēma ar 9 collu skārienekrānu ir lieliski piemērota lietošanai, pateicoties tā ergonomiskajam un intuitīvajam dizainam. Izjūtiet viedtālruņa integrāciju ar Android Auto un Apple CarPlay, kamēr atsevišķām aprīkojuma klasēm ir bezvadu uzlāde un premium klases Bose audio sistēma ar divpadsmit augstas precizitātes skaļruņiem.

Izstrādāts, lai rūpētos par drošību

Izstrādāts, lai rūpētos par drošību

Pilnīgi jaunais Civic ir drošs un aprīkots ar 11 drošības spilveniem, tostarp ar priekšējiem, lai frontālās sadursmes gadījumā pasargātu autovadītāja kājas un ceļgalus. Tam ir arī jaunākā Honda SENSING tehnoloģija, lai padarītu braukšanu patīkamāku un palīdzētu Jums uz ceļa justies droši.

1440X810 Honda Civic Hybrid 08 16X9 37247

Jau drīzumā Latvijā!