3100X1330 Honda Civic Hybrid 01 16X9 37488

Pilnīgi jaunais Civic e:Hev Hybrid

Pilnīgi jaunais Civic e:HEV, kas nonāks pie mums 2022. gada rudenī, ir dinamisks pašuzlādes hibrīda hečbeks, kas papildina Civic dizainu un tehnoloģijas ar aizraujošu elektrificētu jaudu. Reģistrējieties jau šodien, lai saņemtu jaunumus par jauno Civic hečbeku.

Pievilcīgs braukšanai

Pievilcīgs braukšanai

Pilnīgi jaunais Civic sniedz vadītājam pārliecību, pateicoties tā drošajai vadāmībai un stabilajai braukšanai pagriezienos, kamēr pasažieri izbauda tā kluso un komfortablo braukšanu.

Premium klases interjera dizains

Premium klases interjera dizains

Civic nodrošina izcilu ceļa pārredzamību un premium interjera salona sajūtu. Tīrs un mūsdienīgs eksterjers, komfortabli sēdekļi un skaidri un intuitīvi izvietotas vadības ierīces nodrošina ērtu un drošu braukšanu.

Saglabājiet savienojumu ar savu pasauli

Saglabājiet savienojumu ar savu pasauli

Honda CONNECT multimediju sistēma ar 9 collu skārienekrānu ir lieliski piemērota lietošanai, pateicoties tā ergonomiskajam un intuitīvajam dizainam. Izjūtiet viedtālruņa integrāciju ar Android Auto un Apple CarPlay, kamēr atsevišķām aprīkojuma klasēm ir bezvadu uzlāde un premium klases Bose audio sistēma ar divpadsmit augstas precizitātes skaļruņiem.

Izstrādāts, lai rūpētos par drošību

Izstrādāts, lai rūpētos par drošību

Pilnīgi jaunais Civic ir drošs un aprīkots ar 11 drošības spilveniem, tostarp ar priekšējiem, lai frontālās sadursmes gadījumā pasargātu autovadītāja kājas un ceļgalus. Tam ir arī jaunākā Honda SENSING tehnoloģija, lai padarītu braukšanu patīkamāku un palīdzētu Jums uz ceļa justies droši.

Honda e:HEV tehnoloģija nodrošina pilnīgu hibrīda veiktspēju un dinamisku braukšanu.

Pilnā hibrīda pieredze

Pilnā hibrīda pieredze

Honda e:HEV pilnā hibrīda tehnoloģija var darboties klusi tikai ar elektrisko jaudu, nodrošinot līdz pat 315 Nm griezes momentu, ko daļējie hibrīdi nespēj.

Nav nepieciešama uzlāde

Nav nepieciešama uzlāde

Jums nekad nevajadzēs uzlādēt jauno Civic e:HEV, jo pilnā hibrīda piedziņai nav nepieciešama elektrības padeve, turklāt tā uztver bremzēšanas laikā zaudēto enerģiju, uzlādējot ar to hibrīda akumulatoru.

Superefektīvs

Superefektīvs

Civic var nobraukt līdz 840 km* lielu attālumu, ikdienas braukšanas apstākļos, un tā CO2 izmešu daudzums ir līdz 108 g/km*, nezaudējot komfortu vai veiktspēju.

*Civic WLTP dati

Sirdsmiers

Sirdsmiers

Honda ir labi pazīstama ar savu uzticamību, bagātu pieredzi un zināšanām par hibrīddzinēju tehnoloģijām. Neraugoties uz to, mēs piedāvājam 5 gadu/100 000 km garantiju* katram mūsu hibrīda akumulatoram.

*Kurš iestājas pirmais.

Inteliģenta hibrīda tehnoloģija

Elektriskā piedziņa

Elektriskā piedziņa atbrīvo elektroenerģiju no hibrīda akumulatora, nodrošinot vienmērīgu, klusu darbību un tūlītēju paātrinājumu.

Hibrīda piedziņa

Hibrīda režīmā benzīna dzinējs darbina Civic elektromotorus, lai nodrošinātu optimālu braukšanas veiktspēju un efektivitāti garākos attālumos.

Dzinēja piedziņa

Dzinēja režīms nosūta jaudu tieši uz riteņiem, lai nepārtraukti uzturētu lielāku ātrumu, piemēram, uz šosejas, vienlaikus uzlādējot akumulatoru.

Reģeneratīvā bremzēšana

Izmantojot reģeneratīvo bremzēšanu, enerģija, kas izlādējusies, nospiežot bremzes, tiek caur dzinēju atgriezta, lai uzlādētu hibrīda akumulatoru.

1440X810 Honda Civic Hybrid 08 16X9 37247

Jau pieejams tirdzniecībā Latvijā!