Rear 34 Front 34 2Cars EXT Sml

HIBRĪDS, KAS ATBILST JŪSU DZĪVEI

HIBRĪDA VEIKTSPĒJA e:HEV piedziņa IZCILI DAUDZPUSĪGS Magic Seats sēdekļi

HIBRĪDS, KURU VAR SAJUST

Dinamiskais, modernais Jazz un aktīvā dzīvesstila Jazz Crosstar. Pildot Honda elektrifikācijas solījumu, tie ir aprīkoti ar divu motoru hibrīda piedziņu atsaucīgam, vienmērīgam un efektīvam braucienam.

JAZZ SKAISTUMS

Pilnīgi jaunais Jazz klāsts ir klāt – ar modernu e:HEV hibrīda piedziņu un dinamisku, modernu izskatu. Plašs iekšpusē un kompakts ārpusē – tas patiesi ir pilnīgs un gudrs automobilis. Jūs varat izvēlēties izsmalcināto un stilīgo Jazz hečbeku vai jauno Jazz Crosstar aktīvam dzīvesstilam ar SUV iedvesmotu dizainu un jaunu virsbūves krāsu izlasi, tostarp divu toņu opcijām.
1440X810 448X252
1440X810 672

MAZS, BET EFEKTĪVS

Pilnīgi jaunā Jazz pukstošā sirds ir tā jaunā hibrīda piedziņa. Tā ir atsaucīga: nevainojami nodrošina jaudu; tā ir vienmērīga: pateicoties modernajai tiešās piedziņas transmisijai un izsmalcinātajam, komfortablajam salonam; tā ir efektīva: izmanto vismodernākās tehnoloģijas, lai dāvātu jums zemas emisijas un augstu ekonomiju. Vienkāršāk izsakoties, jūs varat turpināt baudīt braucienus, apzinoties, ka saņemat visoptimālāko veiktspēju.

PLAŠĀKA IZVĒLE

Pilnīgi jaunais Jazz un Jazz Crosstar ir vienādas modernās hibrīda piedziņas, bet atšķirīgas personības. Lai kuru jūs izvēlētos, izsmalcināto Jazz vai dzīvesstila Crosstar, pavisam drīz jūs atklāsiet, ka to patiesais skaistums izpaužas tā braukšanā.
Jazz Crosstar Hybrid

Jazz Crosstar Hybrid

JAZZ HYBRID

JAZZ HYBRID

MAZS, BET EFEKTĪVS

Tas ir Jazz, kuru jūs jau pazīstat un mīlat, tagad atjaunināts ar jaunu, elegantu stilu. Izteiksmīgo virsbūvi jūs varat izvēlēties vairākās dažādās krāsās.
Premium Sunlight White Pearl

Premium Sunlight White Pearl

Premium Crystal Red Metallic

Premium Crystal Red Metallic

Midnight Blue Beam Metallic

Midnight Blue Beam Metallic

Shining Gray Metallic

Shining Gray Metallic

Platinum White Pearl

Platinum White Pearl

Crystal Black Pearl

Crystal Black Pearl

BRAUCIET GUDRĀK, BRAUCIET TĀLĀK

e:HEV hibrīda piedziņa apvieno acumirklīgu elektrisko jaudu ar efektīva benzīna dzinēja autonomiju – ideāla kombinācija pilsētai un ārpus tās.
Engine
Electric
Battery

1,5 LITRU i-MMD BENZĪNA DZINĒJS

109 ZS JAUDA
253 NM grieze

DUBULTS ELEKTROMOTORS

LITIJA-JONU AKUMULATORS

BRAUKŠANAS REŽĪMI

Electric Drive
Hybrid Drive
Engine Drive
Braking

ELEKTROPIEDZIŅA

100% brauciens ar vienmērīgu, klusu elektroenerģiju.

HIBRĪDA PIEDZIŅA

Harmoniska elektromotora un benzīna dzinēja saderība.

DZINĒJA PIEDZIŅA

Benzīna dzinējs tieši darbina automobili un tiek izmantots ilgstošai braukšanai ar lielu ātrumu.

REĢENERATĪVĀ BREMZĒŠANA

Bremzēšanas laikā Jazz atgūst elektrisko enerģiju. Nav nepieciešama manuāla uzlāde.

TEHNOLOĢIJAS

TEHNOLOĢIJAS

Iesēdieties salonā, lai izbaudītu visjaunākās tehnoloģijas multimediju jomā. Jaunā Honda CONNECT ir aprīkota ar 9" skārienekrānu, DAB digitālo radio, Apple CarPlay™ un Android Auto. Ja ar to nav gana, My Honda+ aplikācija var nodrošināt attālināto automašīnas atslēgšanas un aizslēgšanas funkciju (pieejams tikai atsevišķos tirgos).

NĀKAMĀ LĪMEŅA DROŠĪBA

NĀKAMĀ LĪMEŅA DROŠĪBA

Pilnīgi jaunie Honda Jazz un Jazz Crosstar ir aprīkoti ar jaunākās paaudzes Honda SENSING autovadītāja palīgsistēmām un drošības funkcijām. Šī modernā komplektācija ietilpst visu aprīkojuma līmeņu standarta aprīkojumā un ietver bremzēšanu sadursmes mīkstināšanai, joslas ievērošanas palīgsistēmu, informāciju par aklajām zonām un citas, lai palīdzētu jums un jūsu mīļajiem būt drošībā.

VIETA, KUR BŪT

VIETA, KUR BŪT

Lūk, cik pilnīgi jaunais Honda Jazz ir moderns kā iekšpusē, tā ārpusē.

Jauna perspektīva

Pilnīgi jaunie Jazz un Jazz Crosstar piedāvā jums panorāmas skatu uz ceļu, lai autovadītājam būtu īsta platekrāna pieredze. Šī uzlabotā redzamība nodrošina ne vien pārliecinošu braukšanas pozīciju, bet arī reālus drošības uzlabojumus.

Mērinstrumentu panelis

Mērinstrumentu paneļa dizains ir veidots tā, lai jūs pirmajā acu skatienā ieraudzītu svarīgāko informāciju. Horizontālais 7 collu TFT displejs aizvieto vecmodīgos rādītājus ar vienkāršu funkcionalitāti un augstu kvalitāti.

Komfortabli sēdekļi

Priekšējie sēdekļi ir veidoti vēl platāki un ar pretnoguruma īpašībām, kas parasti tiek saistītas ar limuzīna klases automobiļiem. Ir uzlabots jostasvietas atbalsts, un jau tā plašajā salonā ir vēl vairāk vietas kājām. Aizmugurē Honda Magic Seats ļauj jums veidot neskaitāmas konfigurācijas, pēc vēlēšanās uzņemot vairāk pasažieru vai vairāk bagāžas. Jazz Crosstar sēdekļu apdare ir ūdensizturīga – tāpēc uz tiem nebūs ne miņas no Jūsu aktīvā dzīvesstila.

Skaidrs displejs

Honda CONNECT 9 collu centrālais ekrāns attēlo biežāk lietotās aplikācijas, lai tās varētu viegli atrast un atlasīt. Aplikācijas ir sakārtotas pēc krāsu koda pa kategorijām, kas atvieglo to lietošanu.

DROŠĀKI CEĻOJUMI

Honda SENSING ietver aktīvās drošības un vadītāja palīgtehnoloģiju komplektu, kas jūsu rīcībā nodod visplašāko drošības funkciju kombināciju savā klasē. Honda Jazz par jums parūpēsies.
Honda Jazz Adaptive Cruise Control
Honda Jazz Lane Keeping Assist
Honda Jazz Blind Spot Informatio

Adaptīvā kruīza kontrole

Pateicoties šai gudrajai Honda tehnoloģijai, uzturiet drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim ar iestatītu sekošanas intervālu un automātisku ātruma regulēšanu.

Joslas saglabāšanas palīgsistēma

Palieciet joslā, pateicoties nelielām, automātiskām stūres koriģēšanas kustībām.

Informācija par aklajām zonām

Droši mainiet joslu, izmantojot automātiskos skaņas un vizuālus brīdinājumus par transportlīdzekli, kas paslēpies jūsu aklajā zonā.

HIBRĪDI IR NĀKOTNE

HIBRĪDI IR NĀKOTNE

Pilnīgi jauno hibrīda Jazz klāsts ir vēl viens svarīgs solis uz priekšu.

Hibrīda automašīnas palīdzēs mums virzīties uz nulles emisiju sabiedrību. Mūsu mērķis ir to sasniegt, ieviešot būtiskus uzlabojumus katrā jaunajā modelī, kā arī paplašinot mūsu hibrīda automašīnu klāstu un turpinot to elektrifikāciju.

MŪSU ELEKTRISKĀ VĪZIJA

MŪSU ELEKTRISKĀ VĪZIJA

Dodieties ceļojumā uz nākotni kopā ar mums.