Honda Jazz Crossstar Topbanner 3100X1330px

Pārejiet uz hibrīdu. Jaunais Honda Jazz

Jaunais Jazz ir ērts, ietilpīgs un dinamisks, un ar savu uzlaboto e:HEV pilnā hibrīda spēka piedziņu tas nodrošina elektrificētu veiktspēju un degvielas ekonomiju katrā braucienā.

Honda Jazz ir 100% pilns hibrīds. Jau nospiežot akseleratora pedāli, tas nodrošina dinamiski elektrificētu veiktspēju.

Izjūtiet atšķirību

Izjūtiet atšķirību

Nav nekā labāka par sajūtu, vadot Honda hibrīdu. Mūsu ilgā pieredze darbā ar hibrīda dzinējiem un tehniskās zināšanas par Honda e:HEV sistēmu apliecina, ka mūsu hibrīda automobiļi darbojas ar klusu elektrisko jaudu. Jaunais Jazz nodrošina izcili elektrificētu veiktspēju un ekonomiju.

Nav nepieciešama uzlāde

Nav nepieciešama uzlāde

Honda e:HEV pilnie hibrīdi uzlādējas paši, iegūstot jaudu no iekšdedzes dzinēja un reģeneratīvās bremzēšanas. Nav nepieciešams tos pieslēgt pie elektrības rozetes, tādējādi ietaupot jūsu laiku un pūles.

Vēl efektīvāks

Vēl efektīvāks

Jazz hibrīds ar pilnu degvielas tvertni var nobraukt līdz 880 km*, un tā vidējais CO2 izmešu daudzums ir no 102 (g/km)*. Turklāt tas nodrošina šos iespaidīgos parametrus, nesamazinot komfortu vai veiktspēju.

*Jazz WLTP dati.

Sirdsmiers

Sirdsmiers

Enerģija no Jazz hibrīda akumulatora baro elektromotorus, lai nodrošinātu aizraujošu veiktspēju. Papildus sirdsmieram Jūs saņemat arī mūsu 5 gadu/100 000 km hibrīda akumulatora garantiju*.

*Atkarībā, kurš nosacījums iestājas pirmais.

Honda e:HEV hibrīda tehnoloģija

Elektriskā piedziņa

Elektriskā piedziņa nodrošina tūlītēju paātrinājumu no stāvošas pozīcijas, izmantojot akumulatorā uzkrāto enerģiju elektromotora darbināšanai.

Hibrīda piedziņa

Ikdienas braukšanas apstākļos hibrīda piedziņa izmanto elektromotorus kopā ar benzīna dzinēju, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un aizraujošu paātrinājumu.

Dzinēja piedziņa

Jazz iekšdedzes dzinējs tiek izmantots, lai uzturētu lielāku ātrumu uz automaģistrālēm, un vienlaikus tiek uzlādēts akumulators.

Reģeneratīvā bremzēšana

Reģeneratīvā bremzēšana izmanto elektrodzinēja radīto enerģiju bremzēšanas laikā, lai uzlādētu akumulatoru.

Jazz Advance Hybrid With A Sporty Twist

Hibrīds ar sportisku raksturu

Iepazīstiet jauno Jazz Advance Sport. Tāpat kā jebkurš Jazz hibrīds, tas ir atsaucīgs, vienmērīgs un efektīvs, taču ar lielāku sparu.

Mazs automobilis ar lielām funkcijām.

Stilīgi vieglmetāla diski

Stilīgi vieglmetāla diski

Jazz automobiļa dizainu papildina 16 collu vieglmetāla diski. Šie vieglie diski arī papildus uzlabo automobiļa veiktspēju.

Sēdekļi ar pretnoguruma funkciju

Sēdekļi ar pretnoguruma funkciju

Honda Jazz komfortu papildina augstas kvalitātes polsterējums. Turklāt priekšējie sēdekļi ir apsildāmi, un tiem ir pretnoguruma īpašības, padarot garos braucienus mazāk nogurdinošus.

Honda CONNECT

Honda CONNECT

Savienojiet savu viedtālruni ar Honda CONNECT, izmantojot Android AutoTM un Apple CarPlay funkcijas, lai attēlotu savas lietotnes un braukšanas laikā atskaņotu ienākošās ziņas 9" displejā.

Liela kravas ietilpība

Liela kravas ietilpība

Honda Jazz raksturo iespaidīga bagāžas ietilpība (ar paceltiem aizmugures sēdekļiem), kas ir no 304 litriem līdz pat 1205 litriem (aizmugures sēdekļi nolaisti, līdz jumtam). Jūs būsiet pārsteigts par to, ko tik nevarat ievietot Jazz.

Panorāmas skats

Panorāmas skats

Jazz panorāmas vējstikls nodrošina izcilu pārredzamību. Plānie, bet ārkārtīgi izturīgie A statņi vēl vairāk uzlabo redzamību, lai nodrošinātu vēl drošāku un patīkamāku braukšanu.

Honda Jazz Kvinde Topbanner 3100X1330px

Jūtieties droši

Honda SENSING ir radīta, lai jūs un jūsu pasažieri būtu drošībā, un tas ir gudru drošības funkciju komplekts, kas brīdina jūs par briesmām, kuras jūs varētu nepamanīt. Šīs uzlabotās vadītāja atbalsta tehnoloģijas apstiprina Jazz iegūtais maksimālais 5 zvaigžņu novērtējums NCAP drošības testos.

Gatavi pāriet uz hibrīdu? Tad sāksim!