3100X1330 24Hrecall

24H AUTOPALĪDZĪBA

Hondas Autopalīdzība – šādi Honda piedāvā vislabāko saviem klientiem. Hondas Autopalīdzība garantē ātru un netraucētu Tava ceļojuma turpināšanu Eiropā, ja tas pārtraukts tehniskas kļūmes dēļ.

TRĪS GADU ATBALSTS CEĻOJUMAM

Hondas Autopalīdzība paplašina savu darbību uz Latvijā reģistrētām jaunām Honda vieglajām automašīnām, kas ir nekomerciālā lietošanā. Hondas Autopalīdzība ir spēkā trīs gadus (36 mēnešus), sākot no auto pirmās reģistrācijas brīža.
Hondas autopalīdzība – mūsdienīgs atbalsts ceļojumam

Hondas autopalīdzība – mūsdienīgs atbalsts ceļojumam

Elastīga un daudzpusīga

Hondas Autopalīdzībā ietilpst šādi pakalpojumi:

1.neliela palīdzība vai remonts uz vietas, ne ilgāk par 1 stundu, kas ietver arī vadītāja vainas dēļ radušos problēmu novēršanu, piemēram, plīsušas riepas, degvielas izbeigšanās, nozaudētas vai sabojātas aizdedzes atslēgas;
2. ja kļūmi nav iespējams novērst uz vietas, tiek organizēta automašīnas nogāde Hondas autoapkopes punktā vai, ja attālums līdz tuvākajam Hondas autoapkopes punktam ir lielāks nekā 100 km, tuvākajā Autopalīdzības darbnīcā;
3. ja automašīnu nevar salabot tajā pašā dienā, tad Tev ir iespēja izvēlēties vienu no šādiem pakalpojumiem:
a) nodrošināt sevi ar citu auto (maksimālā kompensējamā summa – 336 EUR trīs dienās)
b) ja Tava dzīvesvieta atrodas vairāk nekā 100 km attālumā no remontdarbnīcas, Tu un pārējie automašīnas pasažieri tiek nodrošināti ar naktsmājām (maksimālā kompensējamā summa – 112 EUR vienam cilvēkam uz trim naktīm, taču ne vairāk kā 336 EUR trim naktīm neatkarīgi no cilvēku skaita)
c) visi automašīnas pasažieri tiek nodrošināti ar I klases vilciena biļetēm vai autobusa biļetēm līdz savām dzīvesvietām vai ceļojuma galamērķim valstī, kura ir Hondas Autopalīdzības valstu skaitā, ja brauciens ar vilcienu ilgst līdz 8 stundām.
Ja brauciens ar vilcienu ilgst vairāk nekā 8 stundas, automašīnas pasažieriem ir tiesības saņemt tūrisma klases lidmašīnas biļetes līdz savām dzīvesvietām vai ceļojuma galamērķim valstī, kura ir Hondas Autopalīdzības valstu skaitā. Ja remontdarbu laikā Tu esi atgriezies mājās vai turpinājis ceļojumu, Hondas Autopalīdzība automašīnas saņemšanai piedāvā Tev vai Tevis pilnvarotajam pārstāvim (1 cilvēkam) I klases vilciena biļeti vai autobusa biļeti līdz remontdarbu veikšanas vietai, ar nosacījumu, ka brauciens ar vilcienu ilgst mazāk nekā 8 stundas, vai tūrisma klases lidmašīnas biļeti, ja brauciens ar vilcienu ilgst vairāk nekā 8 stundas.

Rezerves daļu bezmaksas piegāde

Ja automašīnai nepieciešamās rezerves daļas nav pieejamas tās remontdarbnīcas noliktavā, kurā ir nogādāts auto, Hondas Autopalīdzība garantē rezerves daļu bezmaksas piegādi uz minēto remontdarbnīcu. Hondas Autopalīdzība nesedz rezerves daļu maksu un iespējamos muitas izdevumus.

Kreditēšanas iespējas

Ja veiktie remontdarbi netiek segti no Hondas Autopalīdzības puses un Tu nevari samaksāt par ārzemēs veiktajiem remontdarbiem, Hondas Autopalīdzība var kreditēt Tavus remonta izdevumus, ja ir saņemtas drošas kredīta atmaksas garantijas.
Arī autoavārijas, zādzības vai citu ārējo apstākļu izraisīto problēmu gadījumā Hondas Autopalīdzība ir Tavā rīcībā, bet radušies izdevumi (nokļūšana līdz viesnīcai, viesnīca, biļetes, auto vilkšana u. tml.) Tev jāsedz pašam.

Hondas Autopalīdzība. Atliek tikai piezvanīt

Tavā automašīnā ir uzlīme ar svarīgiem telefona numuriem. Tādi paši numuri ir norādīti arī šī bukleta beigās. Piezvanot uz šiem numuriem, Tu saņemsi palīdzību šādās Eiropas valstīs:

Andora, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Seuta (Spānijas reģions), Igaunija, Gibraltārs, Spānija, Nīderlande, Īrija, Lielbritānija, Islande, Itālija, bij. Dienvidslāvija, Grieķija, Kipra, Lietuva, Luksemburga, Latvija, Malta, Norvēģija, Polija, Portugāle, Francija, Zviedrija, Rumānija, Vācija, Sanmarino, Šveice, Slovākija, Somija, Sanktpēterburgas apgabals, Dānija, Čehija, Ungārija, Vatikāns.

P.S. Lai saņemtu palīdzību no Hondas Autopalīdzības, Tev ir jānorāda šādi dati
(tie atrodami arī automašīnas tehniskajā pasē):

  • Auto marka un modelis:
  • Valsts reģistrācijas numurs:
  • Pirmās reģistrācijas datums:
  • Šasijas numurs:
  • Autopārdevēja uzņēmuma nosaukums:
  • Neaizmirsti norādīt arī savu uzvārdu, adresi un telefona numuru!

Lai uzzinātu vairāk, vērsieties pie Hondas dīlera.

Hondas jaunā Autopalīdzība piedāvā Tev vairākas priekšrocības.
Tu vari ātri un bez problēmām turpināt iesākto braucienu pa Eiropu.

Šādi Honda saviem klientiem sniedz vislabāko! 
Lai uzzinātu vairāk par Hondas Autopalīdzību, lūdzam vērsties pie tuvākā Hondas dīlera. 

Autopalīdzības telefoni:

+371 67 819712 (ja esi ārzemēs)

80000092 (ja esi Latvijā)