Topbanner Honda Jazz Hybrid Interior

TELPA DZĪVEI

Pilnīgi jaunais Jazz Hybrid
Pilnīgi jaunais Jazz

Pilnīgi jaunais Jazz

Jaunā Jazz dizainam raksturīgs tīrs un plūstošs profils, kas ir aerodinamiski efektīvs un vienmēr stilīgs. Rūpīgi pārdomātās detaļas padara Jazz izskatu modernu un pasvītro tā unikālo personību.

Jauna perspektīva

Jauna perspektīva

Panorāmas skats no pilnīgi jaunā Jazz un Jazz Crosstar padara braukšanu patiesi pārskatāmu. Šī uzlabotā redzamība ne tikai uzlabo braukšanu, bet arī ļauj pielāgost sev piemērotāko braukšanas pozīciju.

Jūties kā mājās

Jūties kā mājās

Honda unikālie Magic Seats sēdekļi dāvā Jums daudzveidību tieši tad, kad Jums tā ir nepieciešama, ļaujot konfigurēt neskaitāmas variācijas, lai ietilpinātu vēl vairāk bagāžas. Jazz Crosstar sēdekļu apdare ir ūdensizturīga, tāpēc uz tās nebūs ne miņas no Jūsu aktīvā dzīvesstila.

Atveriet plaši

Atveriet plaši

Lielu priekšmetu pārvadāšana Jazz nav problēma, jo nolocītie aizmugures Magic Seats sēdekļi padara bagāžas nodalījumu iespaidīgi plašu. Šī unikālā konfigurācija ir daudzpusīga, lai jūs varētu pārvadāt pēc iespējas dažādākas formas un izmēru kravas.

TELPA DZĪVEI

TELPA DZĪVEI

Plašajā salonā ir vēl vairāk vietas kājām, un priekšējie sēdekļi ir apveltīti ar pretnoguruma īpašībām un jostasvietas atbalstu – Honda Jazz dāvā limuzīna klases komforta līmeni.

1440X810 5 Honda Jazz Crosstar
1440X810 6 Honda Jazz Hybrid Infotainment
1440X810 7 Honda Jazz Hybrid Personal Assistant

Skaistums slēpjas detaļās

Domājot par dinamisku un aktīvu dzīvesstilu, Jazz Crosstar ir apveltīts ar izturīgu un sportisku dizainu, kas ietver izteiksmīgu priekšējo režģi, eleganti integrētus jumta reliņus un paaugstinātu braukšanas augstumu vieglākai iekāpšanai un labākai ceļa pārredzamībai.

Skārienekrāna tehnoloģija

Jaunā Jazz klāsts nemanāmi savieno Jūs ar Jūsu pasauli, pateicoties jaunākajai multimediju sistēmai. Tā ietver DAB digitālo radio, kas piedāvā plašu radio staciju izvēli, bet jaunajam 9” skārienekrānam ir viedtālruņa displejs ar Android Auto un Apple CarPlay integrācija.

Vienkārši sāciet ar "OK Honda"

Ar balsi aktivizējamais Honda personīgais asistents spēj uzturēt ar Jums dabisku sarunu, lai iemācītos Jums izteikt ieteikumus. Tāpēc, ja Jums nepieciešama informācija par laikapstākļiem, jāatrod iecienītākā mūzika vai jāizvēlas restorāns, asistents vienmēr ir gatavs Jums palīdzēt.

APMEKLĒJIET DĪLERI

APMEKLĒJIET DĪLERI

Uz tikšanos!

ATRAST DĪLERI