CR V Hero 10 Aero Pack

vēlieties savu iecienītāko Honda CR-V aprīkojumu un aksesuārus

CR V Hero 11 Aero

Aero komplekts e:PHEV

Vairojiet stilu un komfortu, vienlaikus izceļot CR-V mūsdienīgās līnijas.
CR V Hero 13 Aero Ephev

Aero komplekts un apgaismojuma komplekts e:PHEV

Uzlabojiet sava CR-V izskatu ar Aero komplektu, kas vēl vairāk papildina automobiļa stilīgo izskatu un sajūtas. Komplektā ietilpst: priekšējais aero buferis, aizmugures apakšējais buferis, Berlina Black bagāžas nodalījuma durvju spoilers un Berlina Black sānu uzlikas. Parādītie vieglmetāla diski ir papildaprīkojums.
CR V Hero 12 Aero Ehev

Aero komplekts un apgaismojuma komplekts e:HEV

Aero komplekts pievieno ekskluzīvu augstākās kvalitātes apdari, vēl vairāk uzlabojot jūsu CR-V vispārējo estētiku. Šajā komplektā ietilpst priekšējais aero bampers, aizmugurējais apakšējais bampers, krāsots bagāžas nodalījuma durvju spoilers, Lunar Silver sānu spoguļu korpusi un Lunar Silver sānu uzlikas. Norādītie vieglmetāla diski ir papildaprīkojums.

Eksterjera aksesuāru komplekti

Pievilcīgi vieglmetāla diski

18" CR1811 vieglmetāla diski

18" CR1811 vieglmetāla diski

18" CR1811 vieglmetāla diskiem izmantotas rombveida griezuma A veida spieķu virsmas ar mirdzošu, caurspīdīgu pārklājumu un Jet Black atverēm.

18" CR1812 vieglmetāla diski

18" CR1812 vieglmetāla diski

18" CR1812 vieglmetāla diskiem ir pilnībā krāsota Jet Black apdare.

Eksterjera aksesuāri

Salona komplekti

Salona aksesuāri

Uzlādes elementi

Honda Power Charger lādētājs

Honda Power Charger lādētājs

Honda Power Charger nodrošina uzlādes kapacitāti līdz pat 22 kW trīs fāzu pieslēgumā un 7,4 kW vienas fāzes pieslēgumā ātrai uzlādei mājās. Ir pieejamas trīs versijas: Honda Power Charger, S un S+, ar un bez aizvara (atkarībā no valsts tiesību aktiem). Pieejami arī: MID un M&E atbilstīgas versijas apmaksas nolūkiem.

2. režīma uzlādes kabelis (P-EVSE)

2. režīma uzlādes kabelis (P-EVSE)

Pārnēsājams elektroautomobiļa uzlādes aprīkojums (Portable Electric Vehicle Supply Equipment – P-EVSE) automobiļa uzlādei no tīkla. Komplekts ietver aizsargsomu uzglabāšanai.

3. režīma uzlādes kabelis

3. režīma uzlādes kabelis

Uzlādes kabelis, lai pieslēgtu Jūsu automobili Honda Power Charger vai publiskam lādētājam (ir pieejami 1 fāzes un 3 fāzu varianti). Komplekts ietver aizsargsomu uzglabāšanai.

CR V Hero 9

Šīs lapas saturs var tikt mainīts. Lai iegūtu visprecīzāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo Honda izplatītāju.