3100X1330 Fb

HONDA PASAULE SEŠAS DESMITGADES EIROPĀ

PAŠI PIRMSĀKUMI

Honda pirmā paplašināšanās notika Ziemeļamerikā, bet Eiropa daudz neatpalika. Mēs sākām izpēti, kā mēs varētu augt Eiropā, visbeidzot izvēloties Beļģiju kā mūsu centienu centru.
SLAVAS DZIESMAS

SLAVAS DZIESMAS

Honda UK Manufacturing.
Mūsu ražošana Eiropā notika, pateicoties sadarbībai ar BL Ltd. Septiņdesmito gadu beigās viņi meklēja sadarbības partneri, ar kuru kopā radīt augstas kvalitātes mazo sedanu.

Acumirklīgi panākumi
Mēs ātri vienojāmies, ka BL pēc mūsu licences varētu būvēt mūsu jauno Ballade, kuru tieši tai brīdī bija plānots laist klajā Japānas tirgū. Kad 1981. gadā Eiropā tika uzsākta šā modeļa pārdošana, tas tika pārdēvēts par Triumph Acclaim un guva lielus panākumus.

Veidojot mūsu mājas Eiropā

Veidojot mūsu mājas Eiropā

No šā pirmā licences līguma izveidojās 15 gadus ilga sadarbība, kas vainagojās ar tādiem kopdarbiem kā 1986. gada Legend un 1993. gada Accord, kā arī dalīšanos ar citām tehnoloģijām. 1985. gadā mēs izvēlējāmies 370 akrus lielu zemes gabalu Svindonā, Lielbritānijā, kur tika uzbūvēta mūsu pirmā Eiropas rūpnīca – Honda UK Manufacturing (HUM). 

1989. gadā tika uzsākta dzinēju ražošana, un pirmā mūsu uzbūvētā Honda Eiropā bija Accord – 1992. gadā. Eiropas Civic ražošana sākās 1994. gadā, bet 2000. gadā mēs šeit sākām ražot CR-V.

EIRO MILJONI

Honda Eiropā aug

Honda Eiropā aug

Honda izaugsme Eiropā 2002. gadā vainagojās ar Lielbritānijā būvēto CR-V eksportu uz Ziemeļameriku. Atsaucoties uz vietējā tirgus pieprasījumu, 2005. gadā mēs šeit sākām būvēt savus pirmos dīzeļdzinējus, bet 2007. gadā svinējām miljonā Eiropā ražotā Civic uzbūvēšanu.

Gadu vēlāk atkal paukšķēja šampanieša korķi: mēs bijām uzbūvējuši 2. miljono automobili, bet 3. miljonais automobilis tika uzbūvēts Svindonā 2015. gadā.

SLAVENAIS PIECU DURVJU AUTO

Honda Eiropā šodien.

Honda Eiropā šodien.

Šodien mūsu Svindonas rūpnīca plaukst un zeļ. Tā ir globālais 5 durvju Civic ražošanas centrs, eksportējot automašīnas uz 70 pasaules valstīm un pusei šeit uzbūvēto automašīnu nonākot Savienotajās Valstīs. Kopš 1989. gada kopējās investīcijas rūpnīcā pārsniedz £2,2 miljardus, no kuriem visi kapitālieguldījumi nākuši no Honda resursiem.

 

Eiropas vīzija

Eiropas vīzija

Mūsu ražošanas un pārdošanas prasību atbalstam Eiropā mums ir trīs izpētes un attīstības centri. Divi no tiem, Lielbritānijā un Vācijā, ir paredzēti automašīnām, un viens Itālijā – motocikliem.

PAGĀTNE

PAGĀTNE

Mēs lepojamies ar savu vēsturi. Lasiet, kā mūsu dibinātājs Soičiro Honda padarīja mūs par tiem, kas esam.

MŪSU PAGĀTNE
TAGADNE

TAGADNE

Uzziniet par Honda pasauli, mūsu darbību Eiropā un to, kas liek mūsu sirdīm pukstēt straujāk.

MŪSU TAGADNE
NĀKOTNE

NĀKOTNE

Kur mūs aizvedīs mūsu jaunie sapņi? Uzziniet, kā izskatīsies Honda nākotne.

MŪSU NĀKOTNE