3100X1330 D1

HONDA PASAULE TRANSPORTS VISAI PASAULEI

Mūsu izpētes un attīstības komandu darbinieki ir dabiski ziņkārīgi, inovatīvi un mīl izaicinājumus. Palūkojoties uz lietām citādāk, izstrādājot jaunas koncepcijas, bieži rodas jaunas Honda paaudzes visa pasaulē.

150 VALSTIS, VIENA HONDA

"Šobrīd Honda ir ceturtais lielākais automobiļu ražotājs pasaulē. Visā pasaulē mēs pārdodam savas automašīnas 150 tirgos. Daudzos reģionos tādi modeļi kā Civic, Accord, CR-V un HR-V ir dižpārdokļi: Accord ir visvairāk pārdotais automobilis Amerikā vairāk nekā četras desmitgades – patiesi ievērojams rekords."
GLOBĀLA RAŽOŠANA

GLOBĀLA RAŽOŠANA

Mēs būvējam automobiļus tur, kur atrodas mūsu klienti.

Mūsu dibinātājs Soičiro Honda mums iemācīja, ka veiksmīgs globāls uzņēmums ir decentralizēts uzņēmums. Viņš pilnvaroja mūsu reģionālos centrus pašiem pieņemt lēmumus. Ikviena globālā Honda ražotne ir atjautīga un uzņēmīga. Galu galā, tām ir vislabākās iespējas, lai pieņemtu pareizos lēmumus.

 

Pasaules vīzija

Pasaules vīzija

Jau no pirmajām dienām mēs esam pieņēmuši izaicinājumu būvēt automašīnas ārpus Japānas. Mēs bijām pirmais Japānas uzņēmums, kas ražoja automobiļus Amerikā. Tas bija liels ārvalstu uzņēmums, taču Soičiro apņēmība palīdzēja tam gūt panākumus. Pirmā rūpnīcā Merisvilā līdz šodienai ir uzbūvējusi 11 miljonus Honda – un turpina būvēt…

Šodien mēs būvējam Honda automašīnas ASV, Kanādā, Meksikā, Brazīlijā, Argentīnā, Lielbritānijā, Turcijā, Ķīnā, Taizemē, Indijā un Vjetnamā. 2017. gadā mūsu rūpnīcas saražoja vairāk nekā 5,1 miljonus automobiļu.

GLOBĀLA IZPĒTE UN ATTĪSTĪBA

Honda automobiļi ir paredzēti visai pasaulei.

Honda automobiļi ir paredzēti visai pasaulei.

Mēs pārliecināmies, ka Honda automobiļi darbojas izcili visā pasaulē, veicot izpēti un attīstību visos kontinentos. Protams, mums ir tālredzīgs izpētes un attīstības centrs Japānā, un lielie projekti tiek vadīti no mūsu centrālās mītnes. Bet tikpat lepni mēs esam par citos globālajos centros veikto izpēti un attīstību.

Sapņu īstenotāji

Sapņu īstenotāji

Honda izpētes un attīstības centri atrodas Savienotajās Valstīs, Ķīnā, Indijā, Indonēzijā, Taizemē, Lielbritānijā, Vācijā un Itālijā. Mēs ticam, ka automobiļu izpēte un attīstība uz vietas lielākajos reģionos mūsu klientiem nodrošina vislabākos iespējamos rezultātus.

KĀ HONDA RADĪJA IDEJU

Amerika sveic Civic hečbeku

Amerika sveic Civic hečbeku

Ja domājāt, ka Amerikas tirgū vieta atrodas tikai sedaniem, Jūs kļūdījāties. ASV ir lielākais tirgus 5 durvju Civic. Šis modelis aiz okeāna pirmo reizi tika atklāts 2016. gadā un kopš tā laika ir guvis lielus panākumus.

Vispasaules pievilcība

Vispasaules pievilcība

Tas ir piemērs tam, kā mēs padarām savus modeļus par patiesi globāliem automobiļiem. Mēs būvējam automobiļus pasaulei, nevis atsevišķiem reģioniem. Tas ir grūtāks ceļš, taču rezultāti ir pūļu vērti.

 

PAGĀTNE

PAGĀTNE

Mēs lepojamies ar savu vēsturi. Lasiet, kā mūsu dibinātājs Soičiro Honda padarīja mūs par tiem, kas esam.

MŪSU PAGĀTNE
TAGADNE

TAGADNE

Uzziniet par Honda pasauli, mūsu darbību Eiropā un to, kas liek mūsu sirdīm pukstēt straujāk.

MŪSU TAGADNE
NĀKOTNE

NĀKOTNE

Kur mūs aizvedīs mūsu jaunie sapņi? Uzziniet, kā izskatīsies Honda nākotne.

MŪSU NĀKOTNE